Haber

Samsun Büyükşehir Belediyesi Proje Tanıtım Gezilerine Devam Ediyor

Samsun Büyükşehir Belediyesi (SBB), proje tanıtım gezilerine devam ediyor.

Büyükşehir Belediyesi Özel Kalem Müdürü, Basın Yayın ve Kamu Yararı Daire Başkanı Süleyman Demirtaş ve Ulaşım Daire Başkanı Kadir Gürkan’ın katılımıyla gerçekleştirilen gezide, Samsun’daki yerel ve yaygın basın kuruluşlarının temsilcilerine yapılan çalışmalar anlatıldı. alan.

Demirtaş, Saathane Meydanı, Aile Yaşam Merkezi, İlkadım SporKülliye, Kilit Parke Bordür ve Beton Boru Fabrikası, Bilim Merkezi ve Planetaryum, İlçe Aktarma Merkezi, Alo 153 Kent Yönetim Merkezi, Toybelen Sanayi Sitesi ve Kent Kütüphanesi projelerinde son durum hakkında basın mensuplarına bilgi verdi.

“Kentin dört bir yanında projeler yürütüyoruz”

Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Demir’in öncülüğünde büyük bir emek verdiklerini ve ‘Yapılamaz’ denilen hizmetleri hayata geçirdiklerini belirten Demirtaş, “İlimizin her yerinde Büyükşehir Belediyesi’nin yatırımları hızla devam ediyor. Biten inşaatlarda olduğu gibi devam eden inşaatlarda da, “Vatandaşlarımızın yeni projelerin de heyecanla bitmesini beklediğini biliyoruz. Samsun’un her noktasında çalışıyoruz. Altyapı ve üstyapı çalışmalarından vizyon projelerine kadar her alanda vatandaşlarımız için var gücümüzle çalışmaya devam ediyoruz.” – SAMSUN

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

-
Başa dön tuşu