Haber

Ümit Arslan dönemi AK Parti Foça’da

İZMİR (İGFA) –Yerel Yönetim Seçimleri öncesinde partisinden aday olmak amacıyla bir süre önce istifa eden AK Parti Foça İlçe Başkanı Ethem Ali Haydar Çapçı, görevini parti genel merkezi tarafından ilçe başkanlığına atanan Ümit Arslan’a devretti. .

Parti binasında düzenlenen etap teslim töreninde konuşan Ethem Ali Haydar Çapçı, “Partimiz adına ilçemizde elimizden gelen her hizmeti vermeye çalıştık. Bize gerekli desteği veren herkese teşekkür ediyorum. Bu göreve atanan Ümit Arslan başkanına ve ekibine başarılar diliyorum.”

İlçe Başkanlığı görevini üstlenen Ümit Arslan, “AK Parti Foça İlçe Teşkilatı’ndan gelen bu kutsal görev, İl Başkanımızın, Milletvekillerimizin ve genel merkezimizin takdiriyle bana emanet edildi. Bu kutsal görevi üstlenerek” dedi. Misyonu olarak yeni yönetimimizle şirin ilçemiz Foça’ya faydalı hizmetler sunmaya gayret edeceğiz.Yeni “Yönetimimizle sürekli istişarede bulunarak Foça’ya daha fazla hizmet getirmenin gayreti içinde olacağız.” Konuşmaların ardından İlçe Başkanı Ümit Arslan’a çiçek takdim edildi. Ethem Ali Haydar Çapçı’nın yazısı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu