Haber

Formula E CEO’su ile aşk yaşadığı iddia edilen Şeyma Subaşı’ndan yeni açıklama! “Bana erkek eli değmedi”

Ünlü televizyoncu Acun Ilıcalı’nın sunduğu Var mı Yok mu yarışıyla ünlüler dünyasına hızlı bir geçiş yapan Şeyma Subaşı gündemden düşmüyor.

Giydiği, yediği, içtiği ve söylediği her şeyle adından söz ettirmeyi başaran Subaşı, Survivor All Star başlar başlamaz eski eşi Acun Ilıcalı ile Dominik’e giderek eski eşini överek dikkat çekti.

Formula E CEO tezine yanıt

Daha sonra Meksika’ya uçan Subaşı’nın, Formula E CEO’su ile yeni bir aşk ilişkisi başlattığı iddia edildi. Subaşı ilk kez özel hayatı hakkında konuştu.

Subaşı, Türkiye’deki arkadaşlarının doğru olup olmadığının araştırıldığını söyleyerek isyan etti ve şunları söyledi:

“Haber doğru değil”

“Haber doğru değil ama şunu bildirebilirsiniz: Boşandığımdan bu yana 4 ay veya daha fazla süredir kimsenin elini bile tutmadım, flört etmedim, kimseyle konuşmadım.”

“Kimseyle birlikte değilim”

Şeyma Subaşı şöyle devam ediyor: “Bekar olduğum için sanırım herkesle yazacaksın. Kızların erkek arkadaşının olmaması normal. Tam tersine kimseyle birlikte değilim ve sana bu özel bilgiyi vereyim, daha önce hiç erkek arkadaşım olmadı. elini tut.”söz konusu.

“Gitmeme izin ver”

Acun Ilıcalı’nın eski eşi de “Gitmeme izin ver.”Sosyal medyada şu sözlerle gündeme geldi:

“Melisa’nın babası çok başarılı”

Subaşı geçtiğimiz günlerde eski eşine övgüler yağdırarak şunları söyledi: “Geniş ve başarılı bir yapım ekibi! ‘Survivor’ dizisini 6 farklı ülkede çekiyoruz. 13 yılı aşkın süredir Dominik Cumhuriyeti! Bu arada bahsettiğim başarı hikayesi Melisa’nın babasıyla ilgili…”Sözlerini paylaştı.

derinkuyu-ajans.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu