Haber

Cumhurbaşkanı Erdoğan: “Seçimleri kazanırsanız ilk eyleminiz ne olacak?” sorunun cevabı: Kardeş, dost ülkeleri ziyaret edeceğiz

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Pazar günü yapılacak seçimler öncesi son canlı yayınına katıldı. Televizyon kanallarının ortak yayınında açıklamalarda bulunan Cumhurbaşkanı Erdoğan, gazetecilerin sorularını yanıtladı.

“İLK İNFAZ KARDEŞ ÜLKELER ZİYARETİ”

“Seçimleri kazanırsanız ilk eyleminiz ne olacak?” sorusuna Cumhurbaşkanı Erdoğan, “Bu seçimlerden sonra ilk icraatımız kardeş, dost ülkeleri ziyaret etmektir. 21 yıldır eser ve hizmet üreten parti olarak Mayıs ayından sonra da eser ve hizmet üretmenin gayreti içinde olacağız. 14 ve yatırımlarımıza hızla devam etmek.

“TÜM GÜCÜMÜZÜ DEPREM BÖLGESİNDE ÇALIŞMAYA VERECEĞİZ”

Tüm enerjimizi öncelikle deprem bölgesindeki inşaat ve restorasyon çalışmalarına vereceğiz. Uluslararası diplomaside gitmemiz gereken ülkeler var. Azerbaycan, Kuzey Kıbrıs gibi. Körfez ülkelerinde ziyaret edeceğimiz ülkeler var. Topyekun kentsel dönüşümümüzü ülke genelinde çok daha güçlü bir şekilde sürdüreceğiz.

“14 MAYIS DEMOKRASİ GÜNÜ OLACAK”

Ekonomiden savunma sanayisine, enerjiden teknolojiye her alanda Türkiye Yüzyılı atılımlarımızla seçim beyannamemizdeki kronolojik yapıyı işlemeye devam edeceğiz. Sözümüzü yerine getirene kadar durmak yok devam diyeceğiz. Pazar seçimlerimizde milletin yönetimde esas söz sahibi olduğunu görmek. 14 Mayıs inşallah demokrasi günü olur.

korkutelihaber.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu