Haber

100 Milyon TL Kâr! Dolandırıcılıkla Suçlanan Talu Çifti Gürcistan’a Kaçtı

‘Böyle Tipler Var’ kanalıyla sosyal medyada üne kavuşan fenomen Kıvanç Talu ve reklamcı eşi Beril Talu’nun yaklaşık 100 milyon lira kâr elde ettikten sonra Portekiz’e kaçtığı iddia edildi. Ancak Talu ailesinin Portekiz’e değil başka bir ülkeye kaçtığı iddia edildi. Olayın inanılmaz detayları ortaya çıktı.

‘Böyle Tipler Var’ adlı kanalın sahibi Kıvanç Talu ve eşi Beril Talu hakkında çok önemli tezler gündemden hiç düşmüyor. Ve her geçen gün bu tezlere bir yenisi ekleniyor.

Kıvanç Talu ve eşi Beril Talu’nun 100 milyon liralık dolandırıcılık yaptığı iddia edildi.

Çiftin Portekiz’e kaçtığı iddia edilirken Hürriyet Gazetesi yazarı Mehmet Üstündağ, Talu çiftinin 3 yaşındaki oğulları Noel’in pasaportunun gecikmesi üzerine vizesiz gidebilecekleri Gürcistan’a kaçtığını yazdı.

Üstündağ, yazısında, “Portekiz’e kaçmayı planlayan Kıvanç-Beril Talu çifti, 3 yaşındaki oğulları Noel’in pasaportunun gecikmesi üzerine vizesiz gidebilecekleri Gürcistan’a kaçtı.”

Üstündağ, “Duyduğuma göre çift Gürcistan’a kaçmış. Gürcistan’ı tercih etmelerinin nedenini de öğrendim. Meğer çift, 3 yaşındaki oğulları için Noel için pasaport başvurusunda bulunmuş, ancak borçlular çıkınca baskı yaptılar, paniğe kapıldılar ve pasaportun gelmesini beklemeden vizesiz gidebilecekleri ilk ülkeyi seçtiler.” Durumu kendi sözleriyle anlattı.

10Haber’den Müge Dağistanlı, kaçmadan önce evlerinde büyük parti düzenleyen Talu çifti hakkında ilginç bir iddia ortaya attı. Dağıstanlı Talu çifti, dolandırdıkları tutarın 500 milyon lira olmasını isterken, Dilan ve Engin Polat çiftinin son dönemde başına gelenlerden korktukları için planladıklarından çok daha erken ve daha az parayla kaçtıklarını belirtti.

arsin-ajans.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu